יתרונות דק איפאה : דק איפאה STAR 5 כוכבים

לכל חומר בעולמנו מאפיינים ייחודיים לו ויש לכל בחירה בכל חומר יתרונות נלווים לצד חסרונות. יש חומרים שנחשבים קלים יותר לעיבוד ואחרים קלים יותר לתחזוקה. חומרים מסוימים יהיו יותר אסתטיים לעין ואחרים נחשבים יפים פחות אך עמידים יותר בתנאי מזג האוויר הישראלי. כל בחירה היא סוג של פשרה כעת מה שנותר לשאול את עצמנו איזו פשרה תהיה הנכונה ביותר עבורנו. כאשר אנחנו מדברים על דק לבית, לחצר או למרפסת, הבחירה הטובה ביותר היא של דק מעץ איפאה.

דק איפאה עם דירוג גולשים שקיבלת ציון גבוה מאוד!!

דק איפאה


המתאים ביותר לאקלים הישראלי

ללא כל ספק זהו הדק המתאים ביותר לאקלים הישראלי ובזכות עמידותו הרבה של עץ האיפאה הוא נחשב למתאים ביותר עבורו. סוג זה של עץ נפוץ כבר שנים בארצות הברית ונחשב לתו תקן של איכות וגימור מעולים. בארצות הברית עושים שימוש בדק איפאה כבר שנים רבות ולכן בזכות היוקרה שהוא משדר תוכלו לשוות נופך אמריקאי כפרי לגינה שלכם או למרפסת ומכאן יתרון נוסף שלו. יתרון אחר קשור להיותו עמיד לא רק בפני פגעי מזג האוויר אלא גם בפני פגעים מסוג אחר.

עמידות בפני פגעים אחרים

ידוע כי עץ הוא חומר שנשרט בקלות, אולם עץ איפאה נחשב חזק גם בפני פגעים מסוג זה. ניתן להניח עליו ריהוט כבד מבלי לחשוש שהעץ ייפגע או יקרוס פנימה מפאת המשקל. מדובר בעץ נטול גמישות שעם התקנה נכונה ועם תחזוקה נכונה לרבות שימון ושיוף מתאימים לא יתכווץ עם הזמן, לא יתגמש ויישמר עמיד וחזק לאורך שנים. בנייה בעץ איפאה היא השקעה שתראה לכם פירות הן בטווח הקרוב עם דק מעוצב ויוקרתי והן בטווח הרחוק עם מוצר עמיד וחזק שיישמר לאורך שנים.

חיסכון במים

יתרון אחר של דק בכלל ודק מעץ איפאה בפרט קשור דווקא בחיסכון במים. בישראל שבה עלויות המים הן מהגבוהות בעולם, דק חוסך את ההוצאה. כדי ליצור משטח בילוי למשפחה ולילדים אין כבר צורך בדשא שדורש השקיה וטיפול כה קפדניים. משטח הדק יאפשר לכם לבלות זמן איכות מהנה עם הילדים מבלי להידרש להוצאה כספית כה כבדה של השקיה וטיפול שוטף.

 תמונה של דק איפאה