דק סינטטי - 5 כוכבים - דק מומלץ

המלצה שלנו – להתקין דק סינטטי

רבים כבר שמעו על היתרונות האסתטיים ועל היופי שניתן למצוא בדק יפה המותקן בבית ליד הפרגולה, בגינה או במרפסת. לרוע המזל, לדק רגיל יש גם לא מעט חסרונות הקשורים בצורך להשקיע בתחזוקה וכן גם בשל המחיר שיכול להיות גבוה יחסית. מתלבטים בנושא? אינכם רוצים לעבוד קשה כדי לשמור על מראה חדש לאורך זמן? יש פתרון טוב ואיכותי. המלצה שלנו – להתקין דק סינטטי.

איזה צבע של דק סינטטי אתה מעוניין לרכוש ? מגוון דקים סינטטים לגינה או למרפסת בצבעים בלעדיים 


פתרון מוזל, מראה נהדר

דק נחשב בעבר למוצר עשוי עץ טבעי בלבד, כזה שמצריך עיבוד מקצועי מיוחד וכמובן – גם חומר גלם די יקר. במיוחד כאשר מדובר בעצים מהזן האיכותי יותר, מדובר בפתרון שעולה לא מעט כסף בהתקנה ובמקביל, גם לצורך תחזוקה. מי שבוחר להתקין דק סינטטי, שמיוצר כיום בסטנדרט גבוה ובעל מראה של עץ מושלם לכל דבר, מרגיש את ההבדל גם בכיס. מכיוון שמדובר בחומר גלם שניתן לייצר במפעל ייעודי, הוא תמיד זמין, תמיד נגיש וגם נמכר במחיר הרבה יותר נוח. העובדה שדק סינטטי מחזיק מעמד לאורך זמן ואינו סובל מבלאי המאפיין מוצרי עץ (בפרט כאלה החשופים לשמש ולשאר פגעי מזג האוויר), מדובר בפתרון משתלם עוד יותר.

מראה חדש לאורך זמן

מי שבוחר להתקין דק סינטטי מקבל לא רק פתרון שהוא נוח לכיס ונראה מצוין, אלא גם פתרון שחוסך הרבה מאוד טרחה, זמן, עבודה ומאמץ. כידוע, מוצרי עץ כמו דק, ריהוט או פרגולה, סובלים במזג האוויר הישראלי באופן מיוחד. על מנת שמוצרי עץ יישארו תקינים, יש לשמן אותם בקביעות ולצבוע אותם בצבע מתאים לעיתים מזומנות. באמצעות התקנת דק סינטטי חוסכים מראש את כל הטרחה ואת כל העבודה, בלי לוותר על המראה החדש.

מה בתמונה ? דק סינטטי 


* דק סינטטי אינו מצריך שימון ואינו מצריך צביעה.

* דק מסוג זה אינו מתקלף בנקל, אינו מתנפח בשל מגע עם מים ואינו סובל מסדקים.

* קיימת אפשרות לקבל מראה יוקרתי, של עץ טבעי, עם טקסטורה מושלמת עד שקשה להבחין בהבדל.

* סיכון של פציעה משבבי עץ חדים אינו קיים.

* ניתן לניקוי קל ומתאים גם לתנאי חוץ קיצוניים.

דק סינטטי - מצויין נגד מים! אם יש לכם ג'קוזי או בריכה ואתם רוצים להתקין דק אז רק דק סינטטי!

דק סינטטי