טפטים מעוצבים וטפטים בהתאמה אישית

טפטים זה לא מה שחשבתם. אמנם האסוציאציה הראשונה שלנו למשמע המילה טפט, הם אותם טפטים עם דוגמאות ישנות משנות ה 70 של המאה הקודמת, אבל היום עולם הטפטים נמצא בפריחה מחודשת עם טפטים שונים לחלוטין מאותם טפטים מיושנים. טפטים מעוצבים הם למעשה מדבקות גדולות שאפשר להדביק על קירות שלמים, ולהעניק לדירה שלכם עיצוב רענן ואף יוקרתי בקלות, במהירות ובצורה סופר אסתטית. העיצובים הזמינים עבורכם הם למעשה אין סופיים. תוכלו להזמין עיצובים מן המדף, או שתוכלו לעצב את הטפט שלכם בעצמכם.

כל מה שאתם מדמיינים, על קירות הבית שלכם

טפטים מעוצבים הם למעשה גיליונות דביקים גדולים שעליהם מודפסת דוגמת עיצוב כלשהי. זאת יכולה להיות דוגמת עיצוב חלקה לחלוטין בכל צבע וגוון, זאת יכולה להיות דוגמת עיצוב סוריאליסטית, או לחילופין דוגמה עם דמות ברורה כמו פרח, צורות הנדסיות, גלי ים או כל קונספט אחר שעולה על דעתכם. בנוסף לכך, תוכלו להזמין גם טפטים בהזמנה אישית עליהם תוכלו להדפיס תמונות ענק, וכך תוכלו ליהנות מאין ספור תמונות קיר מבלי שעליכם לתלות אפילו תמונה אחת. אם אתם ממש יצירתיים ואוהבים את בני המשפחה, תוכלו לעצב לעצמכם את קיר התהילה עם תמונות משפחתיות המפוזרות על כל הקיר באמצעות הטפטים.

איש מקצוע שירסן, ינחה ויוביל

אחרי שאמרנו את זה, ומכיוון שהאפשרויות הן כל כך רבות, אתם רוצים לשקול לבצע את כל העבודה עם הטפטים בסיועו של איש מקצוע. כשהאפשרויות הן כל כך רבות, קל להיסחף לכיוונים שלאו דווקא מתאימים לעיצוב הבית שלכם. כך למשל, ייתכן שתמונות של גלי ים שאתם רואים באינטרנט מעוררים בכם התפעלות רבה, אך אין זה אומר שקיר שלם שמודפס עליו גל יתאים לדירה שלכם. ייתכן שאתם מאוד אוהבים את בני משפחתכם, ובאמת רוצים לכסות קיר שלם עם תמונות בני המשפחה, אבל שוב, גם במקרה הזה, לבטח אפשר לעשות את זה בצורה יותר מקצועית, יותר מעוצבת ויותר אסתטית, ואת זה יוכל לעשות עבורכם איש מקצוע המתמחה בתחום של טפטים מעוצבים וטפטים בהתאמה אישית.