סורגים

כיום, במספר רב של חלונות הבתים מותקנים סורגים, אך ישנם אנשים הנוטים שלא להתקין סורגים בחלונות בתיהם. קיימות שתי סיבות מרכזיות לתופעה:

הסיבה הראשונה היא התחושה שחלון אשר הותקנו בו סורגים, לכאורה משדר תחושה לא נעימה על חלל הבית. התחושה האינסטינקטיבית שסורגים משדרים היא כליאה, כיוון שהמושג מתקשר עם אסוציאציה של בתי כלא. לכאורה נראה שהוספת סורגים לבית תגרום לתחושות וויבראציות רעות, דבר שאף-אחד לא היה רוצה לגרום לו במו ידיו בביתו הוא משכנו.

הסיבה השנייה לתופעה היא התעלמות והדחקה - בהנחה שיש ילדים קטנים בבית, אנו נוהגים להגיד לעצמנו כי לא יקרה להם שום דבר וכי אין סיבה לחשש.

תמונה של סורגים


שתי הנחות יסוד האלו המונעות מאיתנו לרכוש סורגים לבית מוטעות ביסודן:

-         כיום קיים מבחר רחב של סורגים מעוצבים אשר לא רק שאינם משרים תחושה של כליאה והסתגרות, אלא מוסיפים המון חן לבית. לא כל סוגי סורגים עשויים ברזל אפרורי. סורגים יכולים להיות עשויים ממבחר חומרים רחב דוגמת אלומיניום ועץ אשר בנויים מצורות מעוצבות שונות ומגוונות.

-         על אף רצוננו להדחיק דברים מסיבות כאלו ואחרות (חסכון כספי, אמונה שהכול יהיה בסדר) – חשוב שנהיה מודעים לעובדות ולא נעצום עיניים כך שלאחר מעשה נצטער – קורים לא מעט מקרים בהם ילדים נפצעים או אפילו נהרגים בגלל שבחלון הבית לא הותקנו סורגים בטיחותיים. באמצעות התקנת הסורגים תוכלו לישון בשקט ולחסוך לעצמכם דאגות מיותרות.

מלבד היותם בטיחותיים כלפי הילדים וידידותיים כלפי הסביבה – סורגים ישפרו גם את מערך האבטחה בביתכם. פורצים, גנבים ושודדים למיניהם לא יוכלו לפרוץ דרך חלונות ביתכם כיוון שהסורגים ימנעו מהם לעשות זאת.

לסיכום, רכישת סורגים כוללת בתוכה שלושה דברים חשובים:

היא מבטחת את ילדכם מסכנת פציעה או חס וחלילה מיתה, היא מאבטחת את הבית והרכוש, ומוסיפה המון לעיצוב הדקורטיבי של הבית.

העלות לא יקרה והליך ההתקנה פשוט ומהיר, כך שאם התלבטתם עד היום – אנו בטוחים שבעקבות קריאת נתונים אלו תבינו כי זוהי רכישה משתלמת ביותר.

ככל שתקדימו לרכוש סורגים לבית כך תוכלו לחסוך לעצמכם עוגמת נפש עתידית, כך שמומלץ שלא לדחות את הרכישה.