סוככים למרפסות - בחורף ובקיץ

אחד הדברים שישראל מצטיינת בהם הוא מזג אוויר מושלם שמאפשר ליהנות מהמרחב שמחוץ לבית. לא לכולם יש גינה גדולה ורחבת ידיים בכניסה לבית אבל בבתים רבים בישראל יש מרפסת מפוארת וגדולה שבה בהחלט ניתן ליהנות מהמרחב החיצוני ולקיים קשר בלתי אמצעי עם הסביבה. מרפסת מרווחת נחשבת לאחד הדברים שעשויים לשדרג את הבית משום שהיא מייצרת תחושה נעימה, מאפשרת חיבור לטבע ומייצרת עבור דיירי הבית מרחב שבו הם יכולים לבלות זמן איכותי במיוחד.


מה משדרג את המרפסת?

מחשבה על מרפסת גדולה ומרווחת עם פינות ישיבה מעלה מיד ניחוח של משפחתיות או אפשרות לארח חברים. עם זאת, כדי לשדרג את המרפסת עוד יותר יש להקפיד על כמה דברים. ראשית חשוב להבין שלמרות מזג האוויר הנוח בישראל, לא תמיד ישיבה במרפסת היא אפשרית וזה בשל חום כבד ושמש חזקה או מפאת גשמים שעלולים לפקוד אותנו. כדי לאפשר לעצמנו שהייה ממושכת בכת עת במרפסת מומלץ להתקין סוככים למרפסת.

הגנה מקסימלית

הסוככים מאפשרים הגנה מקסימלית בפני גשם, רוח וכמובן מפני השמש. התאמה של סוככים למרפסת מאפשרת לכם לנצל אותה במרבית שעות היום ולשבת בה גם כאשר יש רוח, שמש חזקה או אפילו גשם. מעבר לאפשרות לשהות במרפסת באין מפריע בכל מזג אוויר חשוב לזכור שהריהוט שנמצא במרפסת וגם הצמחייה בתוכה עלולים להיות מופעים גם הם מפגעי מזג האוויר. התקנה של סוככים למרפסת מאפשרת לנו לשמור ולהגן על הריהוט בצורה הטובה ביותר וגם לשמור על הצמחייה בתנאים של קור מקפיא, שמש חזקה או רוחות.

הצללה מתאימה

עם סוככים מתאימים תוכלו לגדל במרפסת כל סוג של צמחייה שתבחרו ללא קשר לכמות האור שמגיעה אליה. האפשרות לשלוט על מנגנוני ההצללה של המרפסת הופכת את הסוככים למוצר חגכם במיוחד מבחינת גדלים ניתן להתאים לכל חלל את הסוכך שייתן את המענה ההולם ביותר עבור בעיה של חום, קור, שמש חזקה או גשם וגם מבחינת צבעוניות וסגנון ניתן למצוא מבחר גדול שיתאים לריהוט במרפסת וישתלב עמו בצורה הטובה ביותר. 

סוככים