מחסן עצים

אין זה סוד, שהצלחת כל פרויקט של מוצרים מעץ, תלויה בחומר הגלם ולכן, בישראל יש מחסן עצים בכל אזור בארץ. יש לבחור בקפדנות את העצים. אנשים שהם וחובבי נגרות, יהיו מעוניינים לבנות דקים, פרגולות ואפילו רהיטים בכוחות עצמם, הסיפוק הוא רב, שהם אלה שבנו בכוחות עצמם את הדק, הפרגולה או הרהיט גם החיסכון הרג של מתקין שגובה עבור כל מ"ר של עבודה מחיר שמתווסף לו גם מע"מ.

יש לבחור את מחסן עצים, הקרוב לאזור מגוריכם ולברר לגבי חומרי הגלם השונים של מוצרים הקשורים לעץ. יש אנשים שבונים רהיט גן בעצמם, ארונות בגדים, שידות, מדפים למחסן בחצר או אפילו מחדשים איזה פריט ריהוט עתיק, כך שהוא נראה כחדש.

תראו מה אפשר לבנות מעץ

עץ הינו חומר הגלם העתיק ביותר בעולם, עד היום בונים באמצעותו בניינים, מדרגות, מעקות, ריהוט, פרגולות, דקים ומה לא. היום חומר גלם זה, חדר יותר לעיצוב ואנשים רבים עושים בו שימוש גם בגלל החוזק והמראה המיוחד שלו. אלה שיש להם ידיים טובות, יוכלו לבנות ולהתקין כמעט הכל, מה שיחסוך להם בעלויות הרבות. הבשורה הגדולה של חובבי מלאכת היד באמצעות חומרי גל מעץ, היא זו שגרמה למחסנים רבים של עצים, להיפתח ברחבי הארץ.

שיפור של עיצוב הבית, מריהוט, עד לחיפוי קירות, יוכל להתבצע באמצעות מחסן עצים שיהיה קרוב לביתכם. יש לברר את המחירים של עצים מסוגים שונים, היות וישנם עצים מאסיביים יותר שעולים יותר וישנם עצים שעולים פחות. כדאי לברר נב העץ שיהיה הטוב והאיכותי ביותר לייצור מוצרים שונים, כגון חיפויי קיר מעץ, פרגולה או דק ואז לרכוש בהתאם. כדאי כי תבצעו סקר שוק בין המחסנים השונים ותבררו גם לגבי מחיר ההובלה, במידה ומדובר על כמות גדולה של עצים.

התייעצו עם המוכרים המקצועיים במחסן העצים

יש להתייעץ עם המוכרים של מחסני העצים שמהם אתם מעוניינים לרכוש עצים לבנייה של מוצרים שונים. אם יש לכם ידע, כדאי כי תבחרו את העץ הנכון ואם יש לכם שאלות ואתם מעוניינים לדעת מה העץ הטוב ביותר שניתן לרכוש, התייעצו עם המוכרים. גם לגבי בנייה נכונה ואביזרים נלווים שיש לרכוש כדאי לשאול את המוכרים במחסני העצים.

אם יש לכם כבר שרטוט מוכן שהכנתם מראש, הראו אותו למוכר אשר יוכל לסייע לכם רבות בבחירה נכונה של העץ, הגודל והאביזרים השונים לבנייה נכונה של המוצר שברצונכם לייצר מעץ.