פרגולה מעץ גושני

פרגולות שעשויות עץ משדרגות מאוד את הגינה או את המרפסת. זוהי דרך טובה להכניס את הטבע הביתה, או לפחות כמעט עד הבית – לגינה הפרטית שלכם. אך האם כדאי להסתפק בפרגולה פשוטה או סתמית, שעשויה מקורות עץ דקים, לפעמים אפילו דקים מאוד? כיום כבר אין צורך להסתפק בפחות. אפשר לקבל את הדבר האמיתי – פרגולה שמיוצרת מקורות עץ עמידות וחסונות, כמצופה מהן בשימוש מעין זה. כיום, כדאי להזמין פרגולה מעץ גושני, וליהנות מאיכות ומיופי בעת ובעונה אחת.

ליהנות מהעץ הטבעי האמיתי

עץ גושני מהווה פתרון מצוין לאנשים שאוהבים מאוד את המראה ואת התחושה של עץ אמיתי. הפרגולה שמיוצרת מעץ כזה מעבירה את המסר הנכון – יופיו של הטבע, יופיו של העץ עם המרקם הטבעי, עם היופי הראשוני. כאשר יושבים מתחת לפרגולה שכזאת קל לשכוח שאנו חיים במאה העשרים ואחת. בקלות ניתן לנוע אחורה בזמן, לתקופות שבהן בקתות עץ חסונות שימשו למגורים לא פחות מאשר מבני אבן. במקום להתפשר על מראה של "כמו" או "ליד", מזמינים פרגולה המבוססת על עץ מלא, על עץ גושני עם גווניו הטבעיים והחוסן המאפיין אותו.

יציב, גדול, חזק

כדי שפרגולה שעשויה עץ גושני תהיה יציבה כהלכה, יש לתקין את התשתית המתאימה. התשתית תוכל לשאת את המשקל כראוי. בנוסף, כדאי לדעת שעץ גושני יכול להיות מושלם גם כאשר רוצים ליהנות מפרגולה רחבת ידיים. זהו פתרון פחות מתאים אם רוצים פרגולה תלויה קטנה או כאשר מדובר בפרגולה קומפקטית למרפסת.

הדגם הגושני, שמספק נוכחות של ממש יכול להתאים לבית הפרטי או לדירת הגן ואפשר למצוא אותו גם בבתי הארחה ובצימרים מהשורה הראשונה. העץ הגושני מספק, אם כן, פתרון יציב, גדול וחזק. לפני שאתם מזמינים פרגולה עם התקנה, חשוב למדוד את הגודל של השטח המיועד. בנוסף, יש לזכור שהעץ הגושני עמיד, אך כדי ליהנות ממנו לאורך שנים מומלץ לטפל בו בהתאם. פעם או פעמיים בעונה מומלץ לצבוע את הפרגולה בצבע שמתאים לעץ גושני. כך, תיהנו מהפרגולה לאורך שנים ארוכות – בלי פגמים, בלי סדקים ובלי בעיות.