פרגולות מעץ | פרגולות עץ גושני | פרגולות מחיר

כאן באתר תמצאו את מיטב המתקינים בתחום פרגולות עץ, פרגולת עץ לגינה או למרפסת ממגוון סוגי עצים. פרגולות במגוון סוגים הכוללים פרגולה תלויה , פרגולה חשמלית ועוד. הפורטל כולל השראות בתחום עבודות העץ , חברות , ספקי עץ ומגוון מחסני עץ לבניית פרגולה בצורה עצמאית " עשה זאת בעצמך " ועוד 

פרגולה מעץ תמונה pic wood pergula

מחסן עצים גדול - כאן תוכלו לקבל מידות של עצים לפי דרישה:) ניתן לקבל עצים להרכבת פרגולת עץ להרכבה עצמית או למצוא מתקין פרגולה מעץ ולרכוש רק את העץ ממחסן העצים


אנחנו נבנה עבורך פרגולת עץ לפי הדרישה שלך - החל משל התכנון ועד ההקמה של פרגולת עץ ממגוון סוגי עץ - 5 STAR כוכבים - פרגולת עץ עם דירוג גבוהה בקרב הגולשים לאחר שקיבלו מספר המלצות 

חשוב מאוד! לבדוק את רמת המתקין של הפרגולה שאותה הוא יתקין אצלכם בגינה או במרפסת. באיזה חומרים? מכשירים או כלים המתקין של פרגולת עץ משתמש

חושבים לבנות את הפרגולה לבד ? הנה כמה שלבים ודרכים לבצע זאת. בהמשך הגלישה באתר תמצאו מגוון סוגים של פרגולות עץ

התקנה של פרגולות עץ - פרויקט התקנת פרגולות מעץ במרפסות בבתים מדורגים


מהו השלבים ואיך בונים פרגולה מעץ ?

שלבים בבניית פרגולות מעץ

אם יש לכם מרפסת בחצר או בגינת הבית, מומלץ בחום לשלב בה פרגולה אשר תוסיף רבות למראה הרענן והביתי של חצר הבית, תוך כדי שתספק תנאים אידיאלים לישיבה ואירוח. במהל התכנון והבנייה של פרגולות מעץ נדרש לקחת בחשבון אלמנטים הקשורים הן בעיצוב והן בצרכים ובמאפיינים של אורח חיי הדיירים בבית. בנייה של פרגולות מעץ יוצרת למעשה פינת חמד בבית ומהווה מוקד אטרקטיבי לישיבה ביחד עם בני המשפחה.

תמונה של פרגולה מעץ - הפרגולה בנויה מעץ מהגוני


פרגולה- למה?

תפקידה של הפרגולה גם נותן מענה לפן הפונקציונאלי כך שבקיץ מספקת צל מפני השמש ובחורף מגנה מפני הגשם. לשם כך יש צורך בתכנון יסודי ומקיף של הבנייה של פרגולות מעץ במיוחד בתחום ההצללה והסיכוך. תנאי שטח למיניהם עלולים להשפיע על עמידותה של הפרגולה לאורך זמן, כך למשל גשם, רטיבות או לחות עתידים לגרום לעץ להתפורר עם הזמן, על כן יש צורך לשים לב לסוג העץ שבו בוחרים לבנות את הפרגולה ואולי אף לשלב חומרים אחרים בבנייה.

מפעל ? חשוב לבדוק את רמת המפעל שממנו מזמינים את העבודה לטובת התקנת פרגולה  - ראו את המפעל שלנו בפעולה!


התקנת פרגולת עץ בגינה בבית פרטי - ראו את הגג - השיקול או לא רק בעיצוב ובעץ של הפרגולה או המתקין. השיקול הדרמטי זה סוג גג הפרגולה , פתחים ולאיזה כיוון.


פרויקט ציבורי - פרגולה מעץ החל משלב תוכנית שהגיש האדריכל והמעצב ועד לבנייה של פרגולה מעץ לא סטנדרטית


מבצע!


תמונה של פרוייקט פרגולה מעץ - התקנת פרגולה מעוצבת ולא שיגרתית בגינה לבית פרטי


סוגי עץ מועדפים לבניית פרגולץ עץ

מומחים בתחום בנייה ותכנון פרגולות מעץ ממליצים להשתמש בסוג עץ גושני אשר יכול להחזיק מעמד לאורך זמן ועמידותו מפני רטיבות ולחות ניכרת ביחס לסוגי עץ אחרים. כמו כן ניתן גם לבנות את הפרגולה מלוחות עץ רב שכבתי העשוי לרוב מעץ אורן, אגוז, איפאה או אלון.


סגירת פרגולה מעץ - סגירת חורף כדי שתוכלו לשבת בפרגולה גם בזמן הגשמים הקור והרוחות


לפני הכול- היתרים מהרשויות

אך לפני כל התכנון עליכם להוציא רישיון או היתר בנייה מהרשויות לבניית פרגולות מעץ בחצר ביתכם. היתר זה מכונה בשם "היתר בניה לבניה מצומצמת". במידה ואינכם מתגוררים בבית קרקע פרטי אלא בבניין רב קומות יש לקבל את הסכמת הדיירים בבנין. לאחר שכל האישורים ניתנו על ידי הרשויות, יש לברר מול העירייה באיזה מגבלות ותקנות עליכם לעמוד בעת בניית הפרגולה. לדוגמא, יש לקבל אישור על הגובה הרצוי של הפרגולה, על גודל השטח המקורה וכמובן על סוג חומרי הגלם שבהם ייעשה השימוש.

תמונה - התקנת פרגולה ע"י מתקין פרגולה מקצועי ! חשוב מאוד לבדוק איזה מתקין , איזה ניסיון יש לו , כמה שנים בתחום ואיזה עבודות הוא עשה כולל תמונות וביקרות - חשוב מאוד!!


הוועדה המקומית לתכנון ובנייה אמורה לאשר לכם היתר לבנייה, ללא היתר זה לא ניתן להתחיל בהליך התכנון והבנייה, האישור הזה בעצם מהווה את הצעד הראשון בבניית פרגולות מעץ ופרגולות בכלל.

גג של פרגולה עץ עם רגליים מאבן - מדהים!!

פרגולת עץ

פרגולות עץ

פרגולות עץ איכותיות המותקנות בחצרות ובגינות הן הפתרון האידאלי לבניית אזור מקורה ונעים לשהייה מחוץ לבית. כיום ישנה הצעת חוק העוברת בכנסת (על ידי השר גדעון סער), הצעה זו בעצם באה לשם מתן אפשרות התקנת פרגולות עץ, מחסנים וגדרות ללא כל צורך בקבלת אישורים ועמידה אל מול רשויות הבירוקרטיה השונות. תהליך זה יעזור בייעול משמעותי בתחום העיצוב החיצוני ויעלה באופן משמעותי את התקנת הפרגולות בחצרות וגינות פרטיות. איך בוחרים פרגולות עץ ? ואילו דגשים מנחים בבחירתן ? בתחום ייצור הפרגולות קיים מגוון עצום של סוגי פרגולות שונים ואפשרויות עיצוב רבות הנכללות בתחום, בחירה נכונה של פרגולה מעוצבת בעבורכם היא בחירה הכוללת שיקולים רבים המורכבים מאינטרסים ומרכיבים שונים, כגון : בחירת פרגולה על פי צורך עיצובי – אם ברצונכם לפאר ולהעצים את מראה הגינה והשטח החיצוני מחוץ לביתכם, הרי שבחירה בפרגולות עץ הינה בחירה נכונה ואידאלית, הן בשל העובדה שפרגולה מסוג זה היא פרגולה ייחודית בעיצובה (עיצוב טבעי וכפרי המשרה חום ונוחות מרבית), והן בשל העובדה שסוג זה של פרגולה הוא עמיד ואיכותו משמשת את רוכשיו לאורך שנים רבות של שימוש רב וראוי. בחירת פרגולה עמידה לתנאי מזג האוויר השונים – התאמת הפרגולה אל חסרונות ויתרונות הטבע היא צעד נכון ונבון, שכן רכישה של מוצר המוצב באופן תמידי חשוף לתנאי מזג האוויר השונים חייבת להיות רכישה של מוצר חזק, עמיד וראוי לשימוש שוטף על בסיס קבוע ויום יומי. בחירה על פי שיקול תקציבי – בשונה מסוגי פרגולות אחרים מתאפיינות שלל הפרגולות עץ במאפיינים שונים הכוללים בין היתר מחיר סביר והגיוני לכל מבקש, זאת כמובן בשל המצאות חומרי הגלם האיכותיים כמוצר זמין ונגיש ליצרנים ולמשווקים.

תמונה של פרגולת עץ


פרגולה עם גג פתוח - ניתן לסגור בחורף


תמונות של סוגי עצים לפרגולות - סוגי צבעים של פרגולות עץ - סוגי טקסטורה וסוגי עצים לבניית פרגולת עץ


פרגולות


pergola דגם חדש - דיוק של חיתוך משאיר אותנו עם פרגולה מעוצבת 

http://www.decoland.co.il/

אצלנו תקבלו תכנון והדמיה של הפרגולה אצלכם בבית

פרגולה תלויה - פרגולה מעץ תלויה - ראו את הקורות מעץ שתלויים על הקיר של הבית

פרגולה תלויה
מגוון אפשרויות קיימות בעת בחירת פרגולה