פרקט לחדר ההורים למגע מלטף ומראה אינטימי ואיכותי : פרקטים לחדרי שינה

הפרקט ידוע כחיפוי רצפה המשדר אינטימיות ועוצמה שקטה. הוא הבחירה המועדפת לא רק בארצות הקור אלא בארצות שבהם תרבות הדיור מפותחת והצרכנים מכירים במוצר המעניק ערך גבוה לאורך שנים ארוכות. לכן זה לא מפליא שגם בישראל יותר ויותר משקי בית בוחרים ברצפת פרקט לשדרג את חווית המגורים הפרטית, ליצור מרחב נושם ואסתטי, ולחזק את אווירת המשפחתיות. פרקט לחדר ההורים הוא אלמנט עיצובי שמשרה את תחושת היוקרה והנרכות הידועה גם בחדר הפרטי, והוא תורם כול כך למראה ולתחושה בחדר שצפויים לכם ביקורים תכופים של הילדים הקטנים שישמחו לחיבוק נוסף.

פרקטים מגוונים בתווך עלויות רחב

היופי במגוון הפרקטים שמוצע כיום הוא בתווך מחירים שמתאים לכול תקציב משפחתי. אפשר לבחור בפרקט גושני קלאסי, פרקט צף, או פרקט למינציה כאשר לכול קטגוריה ישנם בתוכה מוצרים רבים המשתנים לפי סוג העץ, לדוגמא פרקט גושני יכול להגיע בעוביים שונים, בגימורים מגוונים מראה מיושן בכוונה, בעיצוב שנראה כמכוסה בחול, ובאינספור אפקטים שניתן לשלב יחד למציאת העיצוב היחודי שלכם. פרקט צף או בשמו הנוסף – פרקט תלת שיכבתי מציע גם מרחב בחירה ועיצוב גדול. למרןת שהוא לרוב זול יותר מהפרקט הגושני, הוא מציע את גימורים דומים וכשהוא מגיע מיצרן איכותי כמעט ולא ניתן להבדיל בינו לבין הפרקט הגושני. עלותו הנוחה מושגת באמצעות חסכון בעץ היקר והדבקתו רק בשכבה העליונה שאיתה באים במגע. יתרון נוסף של הפרקט התלת שיכבתי הוא עמידתו הגדולה בפני נזקי לחץ ולחות. הקטגוריה האחרונה היא אולי הרחבה ביותר באפשרויות העיצוביות שלה, מדובר בלמינציה שאינה עץ טבעי אלא יריעות סינטטיות שעוצבו על מנת שידמו בכול פרט לעץ הטבעי, אפילו במגע. היתרון של חיפוי למינציה היא בעלותו הנמוכה יחסית לשאר הקטגוריות, בעמידתו וקלות תחזוקו, וביכולת להחליפו בפשטות יחסית. אז איזה פרקט לחדר ההורים תבחרו?

הבחירה במוצר הנכון

מכיוון שהפרקט אמור לשרת אתכם שנים ארוכות, כדאי שתקפידו האיכות המוצר שלכם ואופן התקנתו. מוטב לבצע מדידה ראשונית של החדר ואף לבקש מדידה מקצועית לפני רכישה. בדקו את המחיר המלא והמפורט של ההצעה שתקבלו, עלות פרקט צריכה לכלול לא רק את החיפוי עצמו אלא גם את ההתקנה והתוספות החיוניות כמו ספי התפשטות תחת הדלת, ספוגים ופנלים. פרקט לחדר ההורים צריך לקלוע לטעם הפרטי שלכם, ולהעניק לכם את מלוא הפינוק והעמידות לשנים רבות של הנאה מחדר מעוצב מלא באהבה.