פרקט למינציה – מה זה?

יש שמכירים לבטח את פרקט העץ, אך יש כאלה שתוהים לגבי פרקט למינציה - מה זה? מדובר בעצם, על פרקט סינטטי, אשר אינו מיוצר מעץ, בעל דרגות שחיקה שונות. גם פרטים יקרים, ניתן למצוא בקטגוריה של פרקטים למינציה, משל פרקט מסוג למינציה, עם דרגת שחיקה של 33, יהיה הפרקט היקר ביותר. יש לוודא, כי הפרקטים מגיעים עם חותנת של תו תקן ישראלי- מטעם מכון התקנים הישראלי. ישנם בתי עסק שונים כגון משרדים, אשר יעדיפו יותר את פרקט הלמינציה, על פרקט עץ וזאת, בגלל השחיקה הרבה של פרקטים במשרדים שהם הומים מאנשים ועובדים וגוררים בהם רהיטים בכל העת.


פרקטים יבוא- מאיזה יבוא כדאי לנו לרכוש פרק מסוג למינציה?

נכון שיבוא מושך הרבה אנשים שיודעים כי פרקטים מיובאים עשויים להיות איכותיים יותר, אך עלייה וקוץ בה.. פרקטים שמיובאים מסין, יישחקו ויתבלו מהר מאוד ואז ההשקעה שלכם, תהיה כפולה ומכופלת, כאשר תצטרכו להחליף אותם בפרקטים חדשים אז אם חשבתם על יבוא של פרקטים למינציה - מה זה?, כדאי כי תייבאו מארצות כמו גרמניה, אשר משווקת לישראל, פרקטים איכותיים, על פי מיטב הדיוק והמושלמות בייצור, כמו שרק גרמניה יודעת על פי המסורת שלה. בכדי שהפרקט יירה טוב ומושלם, יש להתקין אותו בצורה מקצועית ולהזמין מתקין פרקטים, כך שהמראה יהיה מושלם, יכלול פנלים שיוסיפו רק יוקרה לחללים בהם יהיו פרקטים מסוג למינציה..


עובי ודרגת שחיקה טובה של פרקטים למינציה

פרקט למינציה, בדרגה טובה, חשוב כי יהיה בעל עובי של 8 מ"מ ודרגת השחיקה, ברמה של AC4 בשכבה העליונה שלו, אשר היא זו שחשופה לכל מפגע, שריטה או לכלוך. אם תדעו לרכוש נכון פרקט למינציה – מה זה? רוב הסיכויים, כי יהיו לכם חללים מרשימים מרוצפים בטוב טעם, באמצעות טפט מסוג למינציה איכותי, כך שלא יקבל שריטות הפלטות תישארנה צמודות האחת לשנייה למשך שנים. ניתן יהיה להתקין פנלים מתאימים, אשר יהוו מסגרת מיוחדת וחללים בעלי מראה מרשים יותר בסגנון אירופאי ומושקע. יש להתאים את הגוונים הנכונים על פי גודל נחלל ולהתקין פרקטים שרק ישדרגו את המראה של כל חלל.

תמונה של פרקט למינציה