פרקט פולימרי מה זה?

אנשים רבים, שמע את המושג פרקט פולימרי ואינם יודעים למה הכוונה. על מנת שאשיב לשאלה פרקט פולימרי מה זה?, יש להבין תחילה, כי מדובר בפרקט למינציה שהוא סינטטי, אך ההבדל בינו לבין פרקט למינציה, שהוא עמיד בפני מים במטה אחוז. כאשר הפרקט הפולימרי, מיוצר מחומר הנקרא PVC, הפרקט הלמינציה, עשוי מחומר הנקרא HDF. אם כל כך אהבתם את הפרקט ומאוגד הייתם מעוניינים כי הוא יותקן במטבח או בחדר המקלחת, אז היום, בהחלט ניתן להתקין אותו גם באזורים אה שיש בהם מים, היות ולשם כך הוא נוצר בעצם.


פרקט פולימרי גם לבתי העסק השונים

ניתן למצוא כי פרקט פולימרי מה זה?, עשוי להתאים להרבה בתי עסק שיש בהם שימוש עם מים, למשל ספא, חדרי כושר שיש בהם בריכה וג'קוזי אבל גם לכל בית ולכל עסק אחר. ניתן למצוא הרבה סוגים, הדפסים וגוונים, גם בסוג של פרקטים פולימריים. אין שום תחזוקה מיוחדת בפרקט הפולימרי כך שהוא מחזיק מעמד שנים. אין צורך בהתקנת הפרקט, באמצעו דבקים או מסמרים, כי אם באמצעו "קליק" זכר ונקבה, אך לא לפני שהתשתית כבר בוכנה מראש, כגון יישור הרצפות, אם יש בעיה באחת או כמה מהן, מעטה מיוחד שנפרש על הריצוף, ספוג ואז ההתקנה של הפרקט.

שימוש רב בפרקט הפולימרי בחללים הציבוריים

הייצור של פרקט פולימרי מה זה?, נולד מתוך הצורך של מעצבי חללים ציבוריים, לשלב ריצוף של פרקט בחלל שהם מעצבים. הרגישות הגבוהה של פרקטים מהסוג הנפוץ, גרמה לכך, כי הם יישחקו מהר, כך שהראש ממציא לנו פטנטים יעילים וכך, נוצא בו הכלאיים בדמותו של הפרקט הפולימרי. הפולימר, הינו ומר עמיד וגמיש אשר עליו מודבק טפט שמקנה לו מראה טבעי של עץ. פרקט זה, מצופה בשכבה נוספת, אשר מגנה עליו מפני שחיקה.

מי שעד היום, חשש להתקין פרקטים, כי היה מעוניין שפרקטים יהיו בכל החללים בבית, הכוללים מטבח וחדר אמבט, ניתן היום כבר להסיר דאגה ולרכוש פרקטים שהם עמידים במיוחד למים. אז ניתן כבר להתעניין, בדגמים השונים של פרקטים פולימריים וליהנות מהיתרונות הרבים..